| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | Θερμοπλαστικός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Συνεχές ρεύμα 1000V |
| Τρέχων | 150A |
| Αντίσταση επαφών | 0.5mΩ Max |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >5000 χρόνοι |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Διαμονή | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | Συνεχή 1000V |
| Τρέχων | 150A |
| Αντίσταση επαφής | 0.5mΩ Max |
| Διάστημα καλωδίου | 0.5M (προσαρμόζεται) |
| Κατοικία | Θερμοπλαστικός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Συνεχές ρεύμα 1000V |
| Τρέχων | 150A |
| Αντίσταση επαφών | 0.5mΩ Max |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >5000 χρόνοι |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,10,12,14,16A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 11,04 KW |
| Καλώδιο εισόδου | 1M, σκληρός-συνδεμένος με καλώδιο |