| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,10,12,14,16A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 11,04 KW |
| Καλώδιο εισόδου | 1M, ενσύρματο |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,12,16,20,24,28,32 ένας διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 7,36 KW |
| Μήκος καλωδίων | 5m |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,10,12,14,16A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 11,04 KW |
| Καλώδιο εισόδου | 1M, ενσύρματο |
| Εκτελεστικά πρότυπα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A/1Phase |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.5kW |
| Χρώμα | Λευκό/ο Μαύρος |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Συνεχές ρεύμα 500V |
| Τρέχων | 200A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 110-250V (εναλλασσόμενο ρεύμα) |
| Τρέχων | 80A |
| Δύναμη | 19KWh |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 110-250V (εναλλασσόμενο ρεύμα) |
| Τρέχων | 80A |
| Δύναμη | 19KWh |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Συνεχές ρεύμα 500V |
| Τρέχων | 200A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |