| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,12,16,20,24,28,32A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 22,08 KW |
| Καλώδιο παραγωγής | 5m |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος της SAE J1772 - 1 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.5kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Εκτελεστικά πρότυπα | Type1 της SAE J1772 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/λευκό |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Τρέχων | 32A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Τρέχων | 32A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Τρέχων | 32A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Τρέχων | 32A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 110-250V (εναλλασσόμενο ρεύμα) |
| Τρέχων | 80A |
| Δύναμη | 19KWh |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |