| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 200-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7.36kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7.36kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 200-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.5kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 200-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 200-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.5kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |