| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7.36kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7.36kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Εκτελεστικά πρότυπα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A/1Phase |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Χρώμα | Λευκό/ο Μαύρος |
| Διαμονή | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | Συνεχή 1000V |
| Τρέχων | 150A |
| Αντίσταση επαφής | 0.5mΩ Max |
| Διάστημα καλωδίου | 0.5M (προσαρμόζεται) |
| Εκτελεστικά πρότυπα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A/1Phase |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.5kW |
| Χρώμα | Λευκό/ο Μαύρος |
| Κατοικία | Θερμοπλαστικός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Συνεχές ρεύμα 1000V |
| Τρέχων | 150A |
| Αντίσταση επαφών | 0.5mΩ Max |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >5000 χρόνοι |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7.36kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Εκτελεστικά πρότυπα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 480V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16Α/3Φάση |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW |
| Χρώμα | Μαύρος |