| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τρέχων | 60A |
| Δύναμη | 10KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/κόκκινο |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7.36kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Type1 της SAE J1771 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Ενιαία φάση εναλλασσόμενου ρεύματος 110-240V/ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.84kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |