| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 1 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8, 10, 12, 14, 16A, 20, 24,28, 32A, 36A, 40A, 44A, 48Aadjustable |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 11,52 KW |
| Μήκος καλωδίων | 7,4μ |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 230V/ενιαία φάση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.68kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 200-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Χρεώνοντας βούλωμα | IEC 62196 Type2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 200-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 3.5kW |
| Δύναμη εισαγωγής | 250V Max |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Τρέχων | 32A |
| Δύναμη | 22kw |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Εκτελεστικά πρότυπα | Type1 της SAE J1772 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 48A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 11KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/λευκό |
| Κατοικία | Θερμοπλαστικός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | Συνεχές ρεύμα 1000V |
| Τρέχων | 150A |
| Αντίσταση επαφών | 0.5mΩ Max |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >5000 χρόνοι |
| Εκτελεστικά πρότυπα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A/1Phase |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Χρώμα | Λευκό/ο Μαύρος |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,12,16,20,24,28,32A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 7,36 KW |
| Μήκος καλωδίων | 5m |