| Εκτελεστικά πρότυπα | Type1 της SAE J1772 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 40A |
| Εκτιμημένη δύναμη | 9KW |
| Χρώμα | ο Μαύρος/λευκό |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 (Mennekes) |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,12,16,20,24,28,32A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 7,36 KW |
| Καλώδιο εισόδου | 1M, σκληρός-συνδεμένος με καλώδιο |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,12,16,20,24,28,32 ένας διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 7,36 KW |
| Μήκος καλωδίων | 5m |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,10,12,14,16A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 11,04 KW |
| Μήκος καλωδίων | 5m |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 2 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8,12,16,20,24,28,32A διευθετήσιμος |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 22,08 KW |
| Μήκος καλωδίων | 5m |
| Χρεώνοντας βούλωμα | Τύπος - 1 |
|---|---|
| Αντισταθείτε την τάση | 3000v |
| Εισόδου-εξόδου ρεύμα | 8, 10, 12, 14, 16A, 20, 24,28, 32A, 36A, 40A διευθετήσιμο |
| Ανώτατη δύναμη παραγωγής | 9,6 KW |
| Μήκος καλωδίων | 7,4μ |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500-1000V συνεχές ρεύμα |
| Τρέχων | 400A |
| Δύναμη | 175kW |
| Διάρκεια ζωής βουλωμάτων | >10000 φορές |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 1077372-00-K |
|---|---|
| Βίντεο μέρος | - Όχι. |
| Χρώμα φακών | Καθαρός. |
| Universal Fitment | - Όχι. |
| Ελαφρύ χρώμα | Κρύο λευκό |