| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | Άλλα είδη |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος προσαρμογής | Άμεση αντικατάσταση |
| Στυλ εγκατάστασης | Στροφές |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | Άλλα είδη |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Τύπος προσαρμογής | Άμεση αντικατάσταση |
| Στυλ εγκατάστασης | Στροφές |
| Εκτιμημένο εναλλασσόμενο ρεύμα δύναμης | 300W |
|---|---|
| Ικανότητα | 266.4Wh |
| Η δύναμη δείχνει | Επίδειξη LCD LCD |
| Ηλιακή εισαγωγή χρέωσης | 18-23V/3A (60W ανώτατο) |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | Άλλα είδη |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Τύπος προσαρμογής | Άμεση αντικατάσταση |
| Στυλ εγκατάστασης | Στροφές |
| Εκτελεστικά πρότυπα | IEC 62196 Τύπος 2 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 32A/1Phase |
| Εκτιμημένη δύναμη | 7kW |
| Εκτιμημένο εναλλασσόμενο ρεύμα δύναμης | 300W |
|---|---|
| Ικανότητα | 266.4Wh |
| Η δύναμη δείχνει | Επίδειξη LCD LCD |
| Ηλιακή εισαγωγή χρέωσης | 18-23V/3A (60W ανώτατο) |
| Κατοικία | POM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | AC 250V |
| Τρέχων | 32A |
| Δύναμη | 22kw |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | Άλλα είδη |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος προσαρμογής | Άμεση αντικατάσταση |
| Στυλ εγκατάστασης | Στροφές |